30 Eylül 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2017 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Bugün partneriniz ile birlikte vakit geçirmek için harika bir gün. İkinizde birbirinizi tamamlayacak ve birbirinizi motive edeceksinizdir, bunun tadını çıkarın! Eğer şuanda bir partneriniz yok ise bugün karşı cinsten biri ile konuşmak her zamankinden daha kolay olacaktır.

30 Eylül 2017 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinize odaklanmış bir vaziyettesiniz, Boğa. Bugün kariyerinizde karşınıza çıkacak olan büyük ve önemli soru veya sorunlarla uğraşacak ve kendinizi doğru yolda olup olmadığınız konusunda değerlendireceksiniz. Eğer değilseniz, bugün değişim için harika bir gün. Kariyeriniz için yaşam standartlarınızı aşağı çekmesine izin vermeyiniz.

30 Eylül 2017 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda kendinizi her zamankinden daha dağınık bir halde buldunuz ve kendinizde bir şeyler yapacak enerjiyi bulamadınız. Bundan ötürü bugünkü enerjinizi tamamen kendiniz ile ilgili düşünmekle harcamalısınız. Kendinize odaklanmalı ve derin düşüncelere dalmalısınız.

30 Eylül 2017 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Bugün evinizde çeşitli değişiklikler yapmak için harika bir gün, Yengeç. Nasıl bir hayat sürdürdüğünüz veya nasıl bir maddi durum içerisinde olduğunuzu umursamayın, bugün yaşadığınız çevrede yapacağınız değişiklikler sizi motive edecektir.

30 Eylül 2017 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Sevdiğiniz kişileri üzmemeye çalışmalısınız. Sizi memnun etmek hiçbir zaman kolay olmamıştır ve bunu en iyi çevrenizdeki insanlar biliyor ve buna göre hareket ediyorlar. O yüzden sevdiklerinize karşı sivri dilli olmamalısınız. Sakin ve huzurlu olmak en iyi davranış biçimi olabilir.

30 Eylül 2017 Başak Burcu Günlük Yorumu
Verilmesi gereken bir karar üzerinde kendiniz ile çatışıyor olabilirsiniz, Başak. Vereceğiniz bu karar oldukça zor bir karar olabilir çünkü her iki tarafa da meyil ediyorsunuz. Ancak analitik zekanız ile bir Başak olarak bu kararı pratik bir şekilde verebilir ve işin içinden sıyrılabilirsiniz. Vereceğiniz karar sizi pişman etmez.

30 Eylül 2017 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Geçmiş günlerde sizin için çok önemli olan birinin maddi anlamda tutarsız davranışları yüzünden kendinizi kötü hissediyor olabilirsiniz ve bu durumu kabul etmek istemiyor da olabilirsiniz. Ancak bunu umursamayın, manevi ilişkiler maddi ilişkilerden çok daha ön planda gelir, bunu sizde biliyorsunuz.

30 Eylül 2017 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Yaşadığınız çevre hakkında çok dertlisiniz, Akrep. Kendinize yeni bir yaşam çevresi yaratmak istiyor olabilirsiniz. Bunu yaparken geçmişten kalan ve size enerji verecek objeleri kullanabilirsiniz. Bu sizin günlük enerjinizi arttıracaktır.

30 Eylül 2017 Yay Burcu Günlük Yorumu
Çevrenizdeki insanlara karşı cömert olmak için mükemmel bir gün. Çevrenizdeki insanlar sizden bir şey talep ediyor olabilir. Bu maddi veya manevi bir şey olabilir. Bu konuda çevrenizdekileri kırmayınız ve elinizden gelenin en iyisini yapınız.

30 Eylül 2017 Oğlak Burcu Yorumu
Hayatınıza etki edecek büyük şeyler olmuş olabilir ve bu işleri gerçekleştiren insanlar dürüst davranmıyor da olabilirler. Sahne arkasında neler döndüğünü doğru bir şekilde kavradıysanız sizin için en iyi savaşma yöntemi konuşmaktır, Oğlak. Ancak haklı iken haksız duruma düşmemeye özen göstermeniz gerekmektedir.

30 Eylül 2017 Kova Burcu Günlük Yorumu
Yakın gelecekte yapacağınız bir eylem veya vereceğiniz bir karar için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Bu diğer insanların hoşuna gitmeyecek ve sizi alay konusu haline getirecek bir şey olabilir. O yüzden yapacağınız şeyin arkasında sağlam durun ve sizin için en iyi karar olduğundan emin olunuz.

30 Eylül 2017 Balık Burcu Günlük Yorumu
Bugün diğer insanları gereğinden fazla düşünen ve onlar adına üzülen bir yapıdasınız, Balık. Ancak bu kötü bir durum değil çünkü insanlar sizin bu halinizden oldukça memnun ve buda sizi takdire layık bir kişilik haline büründürüyor. Tabii ki bu hal size kötü bir sonuçta getirebilir o yüzden kendinizi de düşünmeyi ihmal etmeyiniz.

Yorumlar