23 Eylül 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül 2017 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Bugün inandığınız inançlarınızı sorgulayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sakin olabilmek ve öfkenizi kontrol altında tutmak. Sorgulamak istediğiniz sorunları başka bir güne bırakabilirseniz yanlış kararlar vermekten kurtulabilirsiniz.


23 Eylül 2017 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Kendinize ait bir fiziksel veya başka bir sorundan ötürü mutsuzsunuz fakat merak etmeyin eğer kendinize inanırsanız bu sıkıntıları aşmanız hiçte zor olmayacaktır. Değişmek için tek yapmanız gereken değişime inanmanız ve kendinize güvenmeniz.


23 Eylül 2017 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Yakın çevrenizde yer alan insanlar size ihtiyaç duyuyor. Tüm enerjinizi onlara yardım etmek için kullanmalı ve onlara ilham kaynağı olunuz. Yaptığınız iyiliklere size bir ödül olarak geri dönecektir.

23 Eylül 2017 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
İletişim konusunda sıkıntılar çektiğinizi düşünüyorsanız ancak durumu tersine çevirmeniz oldukça kolay. Sadece kendi olduğunuz gibi davranın ve düşüncelerinizi açıklamaktan çekinmeyin. Bu şekilde bu sıkıntıyı aşabilir ve kişiliğinizi geliştirebilirsiniz.

23 Eylül 2017 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Yaşadığınız ortam artık sizi boğmaya başlamıştır. Bugün yaşadığınız ortamı yeniden elden geçirmek için mükemmel bir gün. Bu değişim günü sizi motive edecek ve büyük refahlık hissetirecektir.

23 Eylül 2017 Başak Burcu Günlük Yorumu
Bugün sevdiğiniz insanlar ile tartışmalar yaşayabilirsiniz ancak sıkıntı etmeniz gereken bir durum değil. İnsanların kalbinden geçenleri söylemesi veya sizin kalbinizden geçenleri söylemeniz diğerleri ile aranızdaki bağı zarara uğratmaz aksine güçlendirir.

23 Eylül 2017 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Kendinizi büyük kararlar verirken bulabilirsiniz. Merak etmeyin eğer bu kararların derinine iner doğru seçenekleri verebilirseniz sizi bekleyen duygu mutluluk olacaktır. Doğru seçeneği seçmek için oldukça dikkatli olmalısınız.

23 Eylül 2017 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Hayatınızda arzuladığınız birşey var, akrep. Eğer bu arzuladığınız şey bir başkasının isteği üzerine gelişen bir olaysa kesinlikle ağır başlı davranmanız gerekmektedir. Yoksa sonuçları kötü olabilir. Hiç kimsenin etkisi altında kalmadığınızdan emin olmalısınız.

23 Eylül 2017 Yay Burcu Günlük Yorumu
Bugün yakın çevrenizde eleştiriler alabilirsiniz ancak alacağınız eleştiriler sizi zayıflatmaz aksine dahada güçlendirir. Hayatta her insan hata yapar bu yüzden karşılaşacağınız eleştiriler karşısında anlayışlı olunuz ve kendinizde suç bulmayınız.

23 Eylül 2017 Oğlak Burcu Yorumu
Bugün havada aşk kokusu var, oğlak! Tanışacağınız karşı cins ile birlikte ortak bir zeminde buluşmayı başarabilirseniz ortaya büyük bir kıvılcım çıkartabilirsiniz. Doğal olun ve onunla geçireceğiniz zamanın tadını çıkarın.


23 Eylül 2017 Kova Burcu Günlük Yorumu
İşinizde size ihtiyacı olan meslektaşlarınız tarafından işinizi ne kadar iyi yaptığınız konusunda takdir edilebilirsiniz. Onlar sizin iş deneyiminizden yararlanmak istiyorlar. Bırakın yararlansınlar, bilgi paylaşmakta cömert olunuz.

23 Eylül 2017 Balık Burcu Günlük Yorumu
Çevrenizde yeni fikirler ve düşünceler ortaya atılabilir. Bu fikir ve düşüncelere karşı önyargılı olmayan. Bu yeni fikirler ve düşünceler sizin hayatınıza renk katacaktır ancak her şey "evet" demeyiniz. Bazı fikirler sizi bir karışıklığa çekebilir.

Yorumlar